• Tel: +90 324 502 30 03
  • Saatler: 8:00 - 17:00
  • Adres: Alata, Şenoğlu Cd., 33730 Erdemli/Mersin

Mustafa YEŞİLYURT – Onursal Başkan
1948 yılında Kayseri“de doğdu. Yeşilyurt Limited Şirketinin kurucusudur. Sivil toplum kuruluşlarında ve toplum yararına çalışmalarda gönüllü ve yönetici olarak görev aldı. Erdemli“de ikamet etmekte; evli ve 4 çocuk babasıdır.

Cafer Tayyar YEŞİLYURT – Yönetim Kurulu Başkanı
1974 yılında Erdemli“de doğdu. İstanbul Göksu“da hafızlığını ikmal etti. 1999 Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Mersin Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Eğitimde Yönetim alanında yüksek lisans yapmaktadır. Erdemli“de ikamet etmekte; evli ve 3 çocuk babasıdır.

Burak BURAKGAZİ – Genel Koordinatör
Erciyes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Pedagojik formasyon ve eğitim koçluğu eğitimlerini tamamladı. Çeşitli özel öğretim kurumlarında farklı kademelerde yöneticilik yaptı. Türkiye“nin birçok ilini gezerek eğitim konferanslarına katıldı ve eğitim alanında incelemelerde bulundu. Erdemli“de ikamet etmekte; evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kamil YEŞİLYURT
Yeşilyurt Limited Şirketi yöneticileri arasındadır. Erdemli Beko bayiliğini yürütmektedir. Sivil toplum kuruluşlarında ve toplum yararına çalışmalarda gönüllü ve yönetici olarak görev aldı. Erdemli“de ikamet etmekte; evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kemal YEŞİLYURT
Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı farklı il ve ilçelerde sınıf öğretmeni olarak görev yaptı. Erdemli“de öğretmen olarak çalışmakta; evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dr. Mehmet Şamil ŞENSOY
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Erdemli ilçesinde aile hekimliği yapmaktadır. Proje yönetimi ve kurumsal kapasite geliştirme çerçevesinde birçok farklı alanda ulusal ve uluslararası çalışmaları vardır. ASTAM Genel Koordinatörlüğü görevini sürdürmektedir. Erdemli“de ikamet etmekte; evli ve 3 çocuk babasıdır.